NOVO IZNENAĐENJE / Bajka Portugala na Europskom prvenstvu se nastavlja: Nakon Norveške srušili i Sloveniju

19.1.2024.
15:28

Portugal nastavlja bajku na Europskom rukometnom prvenstvu, u drugom kolu drugog kruga pobijedili su Sloveniju 33-30.

PRATITE UŽIVO /

Hrvatska protiv Mađarske igra utakmicu u kojoj nema pravo na kiks: Evo gdje gledati taj dvoboj

Nakon izjednačenog prvog poluvremena, koje je završilo golom prednosti za Portugal (18-17), u nastavku dvoboja Slovenija nijednom nije uspjela doći do prednosti.

Martim Costa je za pobjednike postigao 11 pogodaka, dok je Borut Mačkovšek sa sedam golova bio najbolji slovenski strijelac.

Portugal je došao do četiri boda i izjednačio se s Danskom i Švedskom, koje će večeras (20.30 sati) odmjeriti snage, a time je i ostao u igri za polufinale. Slovenija je ostala na dva boda. Na začelju su Norveška i Nizozemska bez bodova.

Sudjelujte u kreativnom natječaju Uhvati loptu, osvoji Telemach prvenstvo te 29. siječnja budi ponosni vlasnik QLED televizora i 1 godine besplatne pretplate na EON TV.