TAKO BLIZU, A TAKO DALEKO / Šola i Crna Gora nakon drame ostali bez prvih bodova na Euru: Imali su šut za remi, pa ipak primili gol

Nakon prvog kola Mađarska vodi s dva boda, dok po jedan imaju Srbija i Island, a na dnu skupine je Crna Gora s nula bodova.

12.1.2024.
20:00
Boris Scitar/Vecernji list/PIXSELL

U drugoj utakmici dana skupine C Europskog prvenstva Mađarska je slavila protiv Crne Gore 26:24. Izabranici našeg legendarnog bivšeg golmana Vlade Šole nisu uspjeli osvojiti prve bodove na ovom natjecanju. Tijekom cijele utakmice obje momčadi su bile vrlo ravnopravne te se pobjednik nije znao do samog kraja utakmice.

SJAJNA PREDSTAVA /

Gospodo ovo je Hrvatska kakvu želimo gledati: Pogledajte najbolje trenutke iz sjajnih prvih 30 minuta protiv Španjolske

Najbolji igrač utakmice bio je Máté Lékai koji je za pobjednike zabio 6 golova. Kod Crnogoraca su najbolji bili Vuko Borozan i Arsenije Dragasevic koji su zabili po 6 golova.

Crna Gora je u posljednjim sekundama imala šut za remi, ali nisu uspjeli zabiti, a Mađarska je s druge strane uspjela i potvrdila pobjedu.

U ranijem susretu ove skupine Srbija je imala sve u svojim rukama i zamalo iznenadila favorita skupine Island, ali su u posljednjim minutama ispustili dva pogotka razlike i na kraju podijelili bodove u remiju 27:27.

U idućem kolu se sastaju Srbija i Mađarska te Island i Crna Gora.

Sudjelujte u kreativnom natječaju Uhvati loptu, osvoji Telemach prvenstvo te 29. siječnja budi ponosni vlasnik QLED televizora i 1 godine besplatne pretplate na EON TV.