MOGLO JE I BOLJE / Znate li na kojem je mjestu Hrvatska završila nastup na Euru? Nismo sigurni kako ćete se osjećati kad vidite ovaj podatak

Od 12 reprezentacija koje su izborile drugi krug Hrvatska je bila među najlošijima

26.1.2022.
19:30
Sanjin Strukic/PIXSELL

Hrvatska je remijem protiv Nizozemske 28-28 završila Europsko prvenstvo te zaključila drugi krug s dva poraza, pobjedom i remijem. Kauboji se nisu plasirali izravno na Svjetsko prvenstvo te će igrati kvalifikacije u travnju gdje ih čekaju dva teška dvoboja.

JOOOJ, ŠTO ĆE BITI SAMNOM? /

Slijedi sastanak sa sudbinom: Horvat si je sam pucao u nogu; 'Moguće je da se HRS odluči na smjenu'

Posljednjih godina rezultati hrvatske rukometne reprezentacije su u slobodnom padu pa je tako nakon 15. mjesta na prošlogodišnjem Svjetskom prvenstvu na Euru zauzela osmo mjesto što svakako ne zadovoljava visoke ambicije domaćih ljubitelja rukometa.

Iza nas su se od 9. do 24. mjesta posložile redom Rusija, Nizozemska, Crna Gora, Poljska, Češka, Srbija, Mađarska, Slovenija, Bjelorusija, Slovačka, Portugal, Austrija, Litva, Sjeverna Makedonija, Bosna i Hercegovina i Ukrajina.

Podsjetimo, hrvatski rukometaši su u posljednjih 30 godina s Olimpijskih igara, svjetskih i europskih prvenstava donijeli 14 medalja od čega tri zlata, šest srebrnih medalja i pet bronci. Posljednja medalja je stigla s Eura 2020. kada smo izgubili u finalu od Španjolske.

[PROMO] Zavrti kolo besplatnih vrtnji na Arena casinu i preuzmi svoj poklon!