SP RUKOMETAŠICA / Crnogorke razbile Kamerun, a prvi gol primile tek u 25. minuti

30.11.2023.
21:14

Na Svjetskom prvenstvu rukometašica Crna Gora s 25-11 bila bolja od Kameruna.

DETALJNA ANALIZA /

Što znamo o Senegalu, prvom protivniku Kraljica šoka na Svjetskom prvenstvu?

Crnogorke su opravdale status favorita, a zanimljivo prvi gol na utakmice primile su tek u 25. minuti kod rezultata 9-0. Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 13-2, a na kraju je završilo 14 razlike za Crnu Goru.

Ivona Pavićević je bila najefikasnija s pet golova, četiri je dodala Dijana Mugoša. U toj skupini još su Mađarska i Paragvaj, a zanimljivo u drugom krugu ta se skupina križa s onom u kojoj je Hrvatska.

Kraljice Šoka prvu utakmicu igraju u petak od 18 sati protiv Senegala uz prijenos na RTL Kockici i Voyo.

Češka - Kongo (20.30)

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj započeo je 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.