BABIĆU, TAKO SE TO RADI: / Karabatić i društvo uništili momčad koja se poigravala s Hrvatskom

Rukometaši Katara, koji su na startu olimpijskog turnira šokirali Hrvatsku, u drugom su kolu doživjeli pravi debakl protiv branitelja naslova Francuza.

9.8.2016.
17:32
AFP, FRANCK FIFE

Aktualni svjetski prvaci su slavili s 35-20 iako su na poluvremenu imali samo tri pogotka prednosti (16-13). No, u nastavku su Nikola Karabatić i društvo ubacili u višu brzinu i u reprizi lanjskog finala SP-a pomeli Katarce koji su se dva dana ranije poigravali s Babićevom Hrvatskom.

ŠOKANTAN PORAZ HRVATSKIH RUKOMETAŠA NA STARTU OLIMPIJSKOG TURNIRA! /

Katar pregazio Kauboje sa 7 razlike

Abalo najefikasniji

Kod Francuza je najefikasniji bio Luc Abalo sa sedam pogodaka, a Nikola Karabatić i Mathieu Grebille zabili su po pet. U redovima Katara Žarko Marković, Marko Bagarić i Rafael Capote postigli su po četiri gola.

U drugoj utakmici skupine Danska je svladala Tunis s 31-23, dok Hrvatsku u noći na srijedu (2.50 sati po srednjoeuropskom vremenu) očekuje okršaj protiv Argentine.