PETARDA REALA / Ronaldo s dva penala srušio Atletico

Do Realove gostujuće pobjede protiv Atletica odveo ih je portugalski virtuoz Cristiano Ronaldo s dva pogotka iz jedanaesteraca (7. i 16. minuta).

11.2.2014.
22:45
AP

Nogometaši madridskog Reala još su jednom pokazali tko je "vladar" u španjolskoj prijestolnici nakon slavlja protiv Atletica u uzratu Kupa kralja  2:0.

Do gostujuće pobjede odveo ih je portugalski virtuoz Cristiano Ronaldo s dva pogotka iz jedanaesteraca (7. i 16. minuta).

Ronaldo je donekle pokvario odličnu utakmicu žutim kartonom pred sam kraj prvog poluvremena (44. minuta). Real je  ukupno slavio sa čak 5:0 te osigurao plasman u finale gdje čeka boljeg iz susreta Barcelona - Real Sociedad koji se igra u srijedu.

Hrvatski veznjak LukaModrić igrao je do 67. minute kada je umjesto njega ušao Brazilac Casemiro.