ZBOG BOLI / Romin golman grcao u suzama

Brazilac Julio Sergio rasplakao se od bolova u posljednjim minutama utakmice Roma-Brescia. Iako je ozljedio gležanj, trener ga nije mogao isključiti te je Sergio u mukama dočekao kraj susreta.

23.9.2010.
9:36

Romin golman  Brazilac Julio Sergio plačući  je dočekao kraj utakmice Brescije i Rome (2:1), četvrtog kola talijanskog prvesntva.

Lio je suze zbog bolova nakon što je ozlijedio gležanj kada je uklizavanjem zaustavio napad Brescijinog Panagiotisa Konea. Nesretnom golmanu napadač je nagazio nogu,  te se ovaj odmah srušio na travnjak i počeo previjati od muke.

No , trener ga nije mogao isključiti iz igre jer je već bio obavio tri izmjene. Liječnici su mu zato preko kopačke zavojima zamotali gležanj i vratili ga na gol. Jedina sreća u tome bila je to što se ozljeda dogodila na samom kraju utakmice, u 90. minuti.