slavlje može početi /

Rijeka nije uspjela svladati Split, 'modri' osvojili 11. uzastopni naslov prvaka!

Dva kola prije kraja Dinamo ima šest bodova više od Riječana, čime je utrka za hrvatskog prvaka privedena kraju

1.5.2016.
21:02
Goran Kovacic/PIXSELL

U zadnjem dvoboju 34. kola Prve HNL u Rijeci su nogometaši Rijeke i RNK Splita odigrali bez golova - 0-0.

Riječani su ostali bez pobjede protiv Splita u dvoboju u kojem su propustili niz prilika, a najveće na samom kraju utakmice. Mitrović je četiri minute prije kraja udarcem glavom pogodio vratnicu, a u 89. minuti je vratar Duka obranio udarac Bezjaka iz blizine. U zadnjim sekundama junak dvoboja Duka je obranio i veliku prigodu Gavranoviću

Dva kola prije kraja Dinamo ima šest bodova više od Riječana, čime je utrka za hrvatskog prvaka privedena kraju. Dinamo ima 79 bodova, a Rijeka 73, ali zagrebački sastav ima bolji međusobni omjer od Riječana, pa je i matematički prvak. Dinamo je tako osvojio svoj 11. uzastopni naslov prvaka, a ukupno osamnaesti naslov od osamostaljenja.