bez promjena na tablici / Remi Istre i Slavena na Aldo Drosini, domaćini promašili jedanaesterac

30.4.2015.
20:17
Dusko Marusic/PIXSELL

U zadnjem susretu 31. kola Prve HNL u Puli su nogometaši Istre 1961 i Slaven Belupa odigrali 2-2 (1-2).

Gosti su poveli u 11. minuti kada je Makedonac Muzafer Ejupi pogodio iz kaznenog udarca, a u 23. minuti dosuđen je kazneni udarac i za Istru, kojeg je promašio Dejan Radonjić.

Radonjić se iskupio izjednačujućim pogotkom u 37. minuti nakon solo-prodora, a samo dvije minute kasnije Ejupi iz protunapada pogađa za novo vodstvo Slaven Belupa. Tri minute prije kraja Radonjić pogotkom nakon ubačaja Heistera spašava Puljane poraza i donosi im važan bod u borbi za ostanak.

Istra je ostala osma s 30 bodova, tri više od Zadra i Osijeka, dok je koprivnička momčad sedma s 35 bodova.

Pred 1000 gledatelja na stadionu Aldo Drosina sudio je Gabrilo iz Splita.