NOVI KIKS CHELSEAJA / Redsi ispustili pobjedu na Emiratesu, pogodak Petrića

Chelsea je ostao bez pobjede protiv Readinga (2:2), iako je do 87. minute vodio s 2:0 pogocima Mate i Lamparda. U zadnje tri minute igrač Readinga Fondre je zabio dva gola za izjednačenje.

31.1.2013.
7:28
AP

LONDON - U susretima Engleske lige igranim u srijedu Arsenal i Liverpool su u Londonu igrali 2:2, dok je lider Manchester United slavio kod kuće protiv Southamptona s 2:1.

Arsenal i Liverpool su na Emiratesu odigrali borbenu utakmicu u kojoj su gosti vodili s 2:0 pogocima Suareza i Hendersona, da bi Arsenal u samo dvije minute dostigao prednost Redsa zgodicima Girouda i Walcotta.

United je susret protiv Southamptona započeo loše, gosti su poveli preko Rodrigueza već u 3. minuti, ali se potom pojavio Rooney i s dva pogotka riješio pitanje pobjednika.

MladenPetrić je postigao treći zgoditak za Fulham u 90. minuti u pobjedi 3:1 nad West Hamom, a u igru je ušao u 76.

Tottenham je kod Norwicha igrao samo 1:1, a klub iz Londona je izjednačio pogotkom Balea u 80. minuti.

Everton je kod kuće slavio protiv WBA s 2:1, a hrvatski reprezentativac NikicaJelavić je ušao u igru tek u 84. minuti za domaćine.