ranije od očekivanog / Red Bull izbacio Medvjede iz EBEL lige!

U šestoj utakmici igranoj u Salzburgu Red Bull je bio uspješniji sa 3-2 (0-0, 2-1, 0-1; 1-0) nakon produžetka.

8.3.2013.
22:56
Pixsell

Hokejaši Medveščaka okončali su svoj nastup u regionalnoj EBEL ligi ispadanjem u četvrtfinalu doigravanja u kojemu su sa 4-2 u pobjedama uspješniji bili igrači Red Bulla iz Salzburga.

Bila je ovo treća utakmica u ovoj seriji koja je otišla u produžetak, a sve tri (drugu, petu i šestu) dobio je Red Bull.

Domaći su poveli sa 2-0, a pogotke su u razmaku od samo minute i pol postigli RyanDuncan  i MarkCullen. Medveščak je u igru vratio DavidBrine pogotkom pred kraj druge trećine u trenucima kada je zagrebački sastav imao igrača više na ledu, a na 2-2 je sredinom trećeg dijela poravnao BrandonBuck ponovno iskoristivši igrača više.

Pobjednički pogodak postigao je Ryan Duncan nakon dvije minute i 28 sekundi igre u produžetku.