DEBAKL HRVATSKOG PRVAKA / Realove rezerve izbušile Dinamo

Nogometaši Dinama doživjeli su veliku katastrofu na gostovanju kod Real Madrida u 5. kolu Lige prvaka gdje su poniženi s visokih 6:2.

22.11.2011.
22:38
PIXSELL

Hrvatski prvak Dinamo doživio je jedan od najvećih europskih poraza u svojoj povijesti. Naime, u 5. kolu "Modri" su gostovali na Santiago Bernabeu gdje ih je Real Madrid ponizio sa čak 6:2.

Real je krenuo furiozno te već u 2. minuti poveo preko Benzeme da bi samo pet minuta kasnije Callejon postigao i drugi pogodak. No, već u sljedećem napadu domaćin odlazi na tri gola prednosti nakon zgoditka Higuaina. Özil povisuje na 4:0 te se s tim rezultatom odlazi na predah.

Na početku drugog poluvremena, sve po starom, Callejon dolazi do novog gola i diže na 5:0. Kada se činilo da je Real konačno popustio s napadima, u 66. minuti Benzema je okrunio sjajnu akciju Reala te postiže svoj drugi pogodak na utakmici.

Dinamov obraz sačuvali su Beqiraj te Tomečak koji su u 81. i 90. minuti zabili počasne pogotke za hrvatskog prvaka.