ČEKA SE BARCELONA / Real osigurao još jedan 'El Clasico'?

Real će u polufinalu igrati protiv boljeg iz dvoboja Malage i Barcelone. Prva utakmica na Camp Nou završila je 2-2, a uzvrat u Malagi je u četvrtak.

24.1.2013.
8:02
AP Images

Nogometaši madridskog Reala plasirali su se u polufinale španjolskog Kupa nakon što su u uzvratnom dvoboju četvrtfinala na gostovanju kod Valencije odigrali 1-1 i tako obranili prednost od 2-0 iz prvog dvoboja.

Real je poveo golom Benzeme (44), a na konačnih 1-1 izjednačio je Costa (52). Luka Modrić igrao je za Real od 75. minute.

Ivan Rakitić bio je strijelac za Sevillu koja se 4-0 (2-0) pobjedom protiv Reala iz Zaragoze u uzvratnom susretu četvrtfinala plasirala u polufinale. Kako je prvi susret prije tjedan dana završio 0-0, Sevilla je prošla dalje s ukupnih 4-0. Rakitić je bio strijelac za 2-0 u trećoj minuti nadoknade prvog poluvremena, a prethodno je u 36. minuti nakon njegovog kornera Alvaro Negredo postigao prvi gol. Negredo je u 67. iz 11-erca povisio na 3-0, dok je konačnih 4-0 postavio Manu u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Sevilla će u polufinalu igrati protiv boljeg iz susreta Betisa i Atletica iz Madrida. U prvoj je utakmici Atletico na svom terenu bio uspješniji sa 2-0, a uzvrat je u četvrtak.