Kao da je znao / Reakcija Pepa Guardiole sve govori: Vinicius je odjurio s loptom, a Španjolac je pao u očaj!

Vinicius Jr., koji igra sezonu života, samo dvije minute poslije gola Phila Fodena postiže pogodak s kojim je smanjio zaostatak na 3-2.

27.4.2022.
9:35
Screenshot

Manchester City slavio je u prvoj polufinalnoj utakmici Lige prvaka protiv Real Madrida s rezultatom od visokih 4-3 u nevjerojatnoj utakmici na Etihadu. Iako Real u nijednom trenutku nije vodio, madridski klub se vratio iz mrtvih nakon što su bili u zaostatku od dva pogotka već u 11. minuti.

Prednost od 1-0 donio je Kevin De Bruyne, koji je nekoliko minuta poslije i asistirao drugi pogodak za Gabriela Jesusa. Međutim, Benzema je vratio Kraljevski klub u život s pogotkom u 33. minuti.

Hrvatski maestro /

City je Luku Modrića čuvao svim naporima: On je jednim potezom u nekoliko sekundi uništio njihovu obranu

Ipak, City je povisio prednost u 53. minuti s pogotkom Phila Fodena. Bio je to težak udarac za Real, koji je već zaostajao s dva pogotka razlike. Međutim, Vinicius Jr., koji igra sezonu života, samo dvije minute poslije postiže pogodak s kojim je smanjio zaostatak na 3-2.

Guardiola poludio

Naime, brazilski krilni igrač primio je loptu na lijevoj strani terena. Ispred je sebe imao otvoren prostor, a teško je pronaći igrača na svijetu koji će tako u trku uhvatiti neuhvatljivog 'Vinija'. Tako je on imao čisti put do Edersona, pored kojeg je bez problema pospremio udarac.

Sve je to svojim očima gledao i trener Manchestera Cityja, Pep Guardiola. Španjolski je stručnjak uočio kardinalnu pogrešku svoje obrane i počeo paničariti još dok je Vinicius bio daleko od Cityjevih vrata. Ipak, može se reći - s pravom je paničario.