HEROJ RAKITIĆ PRIZNAO ONO ŠTO SVI VEĆ ZNAJU: / 'Nema ništa ljepše od toga, jedva čekam. Sve je moguće'

Četiri od pet hrvatskih izvođača bilo je precizno, dok kod Rusa dva izvođača nisu uspjela svladati Subašića.

7.7.2018.
23:22

Hrvatska nogometna reprezentacija plasirala se u polufinale Svjetskog prvenstva nakon što je u četvrtfinalu u Sočiju boljim izvođenjem 11-eraca izbacila Rusiju. Nakon 90 minuta rezultat je bio 1-1, nakon 120 minuta 2-2, da bi u raspucavanju s bijele točke Hrvatska bila uspješnija sa 4-3.

HRVATSKA U POLUFINALU SP-A: /

Rakitić nakon nove drame penala odveo Vatrene na Engleze i bacio 150 milijuna Rusa u očaj!

Rusija je povela golom Denisa Čeriševa u 31. minuti, na 1-1 poravnao je Andrej Kramarić u 39., da bi Hrvatsku u vodstvo doveo Domagoj Vida u 101. no za 2-2 pogodio je Mario Fernandes u 115. pa su o posljednjem polufinalistu odlučivali udarci s bijele točke.

'Ne može jednostavno'

Četiri od pet hrvatskih izvođača bilo je precizno, dok kod Rusa dva izvođača nisu uspjela svladati Subašića. Kao i protiv Danske u osmini finala, posljednji 11-erac za Hrvatsku izveo je i pogodio Ivan Rakitić.

"Ovo je nevjerojatno, ovakva utakmica, borba. Bili smo bolji u nastavku i produžecima. Zasluženo smo pobijedili. Ne može biti jednostavno, prošli smo i neka izgori cijela Hrvatska danas", poručio je Rakitić.

"Engleska? Igrati protiv najstarije reprezentacije polufinale.... Nema ništa ljepše, dat ćemo sve od sebe i borit ćemo se. Sve je moguće", završio je Rakitić.