Odigrao cijeli susret / Rakitić asistent u pobjedi Seville

Andalužani su poveli već u 4. minuti kad je nakon ubačaja kapetana Rakitića pogodak postigao Fazio. Ovo je Raketi bila četvrta asistencija, a ima i sedam postignutih pogodaka u Primeri.

10.11.2013.
15:05
Alvaro Hernandez/Press Association/PIXSELL

U prvom nedjeljnom susretu 13. kola Španjolske lige Sevilla je u gostima slavila protiv Espanyola s 3-1, a hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je cijeli susret za goste i asistirao za prvi zgoditak.

Pobjedu su Sevilli donijeli Federico Fazio (3), Vitolo (10) i Carlos Bacca (58), dok je strijelac za domaćine bio Sergio Garcia (23).

Sevilla je na ljestvici 10. s 16 bodova, dok je Espanyol 12. s bodom manje.

U 10. minuti su gosti udvostručili prednost golom Vitola. Espanyolovu nadu je vratio Sergio Garcia pogotkom u 24. minuti, a konačni rezultat za 1-3 postavio je Bacca.