Primorje izbacilo zagrebačku Mladost

U trećoj, odlučujućoj utakmici polufinala doigravanja riječka momčadi je na svom plivalištu slavila protiv Mladosti (8:7). U vrlo nervoznom i napetom dvoboju u 3.

24.4.2011.
12:36

Zagrebački je klub bolje otvorio utakmicu, poveo 2:0 i 3:1, no presudila je velika serija Primorja koje je zabilo šest pogodaka zaredom. Već do poluvremena Riječani su izjednačili na 3:3, a zatim u trećoj dionici otišli na dva gola razlike (6:4).

U posljednjoj četvrtini Žapci su pokušali sustići prednost domaćina, u nekoliko navrata došli su na gol zaostatka, a imali su priliku i za izjednačenje, no riječka je momčad ipak zadržala prednost do kraja.

Čini se da će u Mladosti ovu sezonu htjeti što prije zaboraviti. S najboljim igračem svijeta Vanjom Udovičićem i poprilično skupim sastavom, Zagrepčani su osvojili domaći Kup, ispali u polufinalu doigravanja za prvaka Hrvatske, a opasno im visi Final four Eurolige gdje je riječko Primorje također ispred njih.