Hvalevrijedan povratak / Preokret Tottenhama u dramatičnoj završnici, Lovrenu 90 minuta

Tottenham je skoro pa potonuo u još jedan domaći poraz koji bi ozbiljno uzdrmao stolicu Tima Sherwooda, no uslijedio je povratak.

23.3.2014.
17:16
Adam Davy/Press Association/PIXSELL

U prvoj nedjeljnoj utakmici 31. kola engleskog nogometnog prvenstva Tottenham Hotspur je na svom White Hart Laneu velikim preokretom stigao do 3-2 (1-2) pobjede protiv Southamptona.

Gosti su poveli sa 2-0 preko Rodrigueza (19) i Lallane (28), Eriksen (31, 46) je s dva gola uspio poravnati, da bi slavlje domaćima donio Sigurdsson (90+2) u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren odigrao je čitavu utakmicu za Southampton.

Tottenham je sada peti na ljestvici sa 56 bodova, šest manje uz utakmicu više od četvrtog Arsenala, dok je Southampton deveti sa 45 bodova.

Na vrhu je Chelsea sa 69 bodova, četiri manje uz utakmicu manje ima drugi Liverpool, a šest manje uz tri utakmice manje treći Manchester City.

Kolo će susretom od 17 sati zaključiti Aston Villa i Stoke City.