veliki reprezentativni uspjesi / Preminuo legendarni vaterpolist Predrag Manojlović

Manojlović je rođen 1951. godine u Splitu, a u splitskom POŠK-u je započeo sportsku karijeru, da bi je nastavio u beogradskom Partizanu, klubu s kojim je dva puta osvojio Kup europskih prvaka, te brojne trofeje prvaka države i nacionalnog kupa.

14.9.2014.
18:14
YouTube Screenshot

Proslavljeni jugoslavenski i srpski vaterpolski reprezentativac Predrag Manojlović preminuo je u nedjelju u Beogradu u 63. godini.

Za reprezentaciju nekadašnje Jugoslavije odigrao je 275 utakmica, postigao 154 zgoditka i osvojio ukupno pet medalja - srebrnu na Olimpijskim igrama, dvije bronce na svjetskim prvenstvima, te i srebro i broncu na europskim prvenstvima.

Bio je savjetnik u Olimpijskom komitetu Srbije.

Mjesto i vrijeme pokopa bit će naknadno priopćeni, izvjestili su beogradski mediji.