Hrvatima u Olimpijskom selu stigao poseban gost

Predsjednik Ivo Josipović posjetio je hrvatsku olimpijsku delegaciju u londonskome Olimpijskom selu.

26.7.2012.
22:08
VOYO logo

Zajedno su obišli ured Misije i zgradu u kojoj je smještena hrvatska delegacija. Nakon toga Predsjednik se družio s hrvatskim olimpijcima i poželio im puno sreće na natjecanjima koja počinju za dva dana.

"Iako su očekivanja velika, vi niste ovdje samo kako biste osvojili medalju. Važno je sudjelovati. Sport je iznimno važna društvena djelatnost, posebno za mlade ljude. Vi ste uzor mladima u domovini i diljem svijeta", poručio je Josipović našim olimpijcima.

U pratnji Predsjednika bili su njegova supruga te Petar Skansi, pomoćnik Ministra znanosti obrazovanja i sporta.

Josipović će sutra, 27. srpnja, prisustvovati svečanom otvaranju Igara, a u subotu 28. srpnja će otvoriti Hrvatsku kuću.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
ksw
NE PROPUSTI 21. VELJAČE!
VOYO logo
Još iz rubrike
Image
RAZGOVOR NIJE URODIO PLODOM /

Nitko ne zna zašto, ali znamo da se Livaja ne vraća u njegov navodno najdraži dres