OLIĆ IGRAO CIJELI SUSRET / Pranjićev penal za Bayernovo treće mjesto

Bayern München pobijedio je Mainz nakon boljeg izvođenja penala 5:4 u utakmici za treće mjesto na Liga Total kupu koji se održavao u Mainzu. Zadnji jedanaesterac uspješno je izveo naš reprezentativac Danijel Pranjić.

20.7.2011.
20:50

Nogometaši Bayern Münchena osvojili su treće mjesto na Liga Total kupu u Mainzu nakon što su boljim izvođenjem jedanaesteraca pobijedili Mainz 5:4. Nakon regularnog dijela utakmice koja je na ovom turniru igrana 2 puta po 30 minuta rezultat je bio 2:2.

Golove za Bayern zabili su Alaba u 30. minuti i Petersen iz jedanaesterca u 57., dok su strijelci za domaći sastav bili Noveski u 11. i Ujah u 59. Prilikom izvođenja jedanaesteraca za Bayern je bio neprecizan Petersen, dok su kod Mainza promašili Noveski i Ujah.

Hrvatski reprezentativci Ivica Olić i Danijel Pranjić odigrali su cijeli susret, a Pranjić je realizirao posljednji jedanaesterac. Kod Mainza cijeli susret je igrao mladi hrvatski reprezentativac Petar Slišković.