REDSI U KRIZI / Portsmouth pobijedio Liverpool

Portsmouth je na svom Fratton Parku u 18. kolu prvenstva pobijedio Liverpool s 2-0. Domaći su poveli pogotkom Belhadja, a točku na i postavlja Piquionne u 82. minuti.

19.12.2009.
15:37

PORTSMOUTH - Posljednje plasirana momčad Premiershipa Portsmouth pobijedio je Liverpool 2-0 na svom Fratton Parku.

Mornari su poveli golom Belhadja, da bi u drugom poluvremenu razliku povisio Piquionne.

Iako su Redsi igrali cijelo drugo poluvrijeme bez igrača manje, nakon što je Mascherano dobio crveni karton, za lošu igru nema opravdanja.

Momčad Rafe Beniteza doživjela je sedmi ovosezonski poraz, a nalazi se na šestom mjestu sa 27 bodova.

Portsmouth je upisao tek četvrtu pobjedu ove sezone, ali su i dalje prikovani na dnu tablice.