POLJSKA SRUŠILA SRBIJU: / Rijekin napadač donio pobjedu svojoj reprezentaciji

23.3.2016.
22:59

Nogometne reprezentacije Poljske, Rumunjske i Slovenije ostvarile su pobjede u prijateljskim susretima.

Poljska je pobijedila Srbiju, Rumunjska je slavila protiv Litve, a Slovenija je bila bolja od Makedonije. Sve tri utakmice završile su rezultatom 1-0. Poljska koja će ovoga ljeta nastupiti na EP-u, je pobijedila Srbiju golom JakubaBlaszczykowskog u 28. minuti.

Slavila i Rumunjska

Uspješan je bio još jedan sudionik skorašnjeg EURO-a, Rumunjska koja je u Giurgiju porazila Litvu 1-0. Pogodak odluke postigao je NicolaeStanciu u 65. minuti.

Slovenija je u Koperu pobijedila Makedoniju 1-0, a jedini pogodak u utakmici postigao je napadač Rijeke RomanBezjak u 58. minuti.