OSTALI NEPORAŽENI / Poljaci 'ukrali' bodove Gordom Albionu

Oba pogotka postignuta su glavom nakon udaraca s kuta. Prvo je Engleze u vodstvo doveo Wayne Rooney u 31. minuti, a u 70. minuti je nakon pogrešnog istrčavanja engleskog vratara Joea Harta izjednačio Kamil Glik.

17.10.2012.
21:10
PIXSELL

U dvoboju H skupine kvalifikacija za SP 2014 u Varšavi su nogometaši Poljske i Engleske odigrali 1:1, te su obje momčadi još uvijek neporažene u skupini.

Oba pogotka postignuta su glavom nakon udaraca s kuta. Prvo je Engleze u vodstvo doveo WayneRooney u 31. minuti, a u 70. minuti je nakon pogrešnog istrčavanja engleskog vratara Joea Harta izjednačio KamilGlik.

Ova utakmica se trebala odigrati u utorak,ali je odgođena za danas jer su Poljaci propustili zatvoriti krov na Nacionalnom stadionu, pa se nije moglo igrati na terenu natopljenom vodom.

Englezima je ovo već drugi remi u skupini, ali i dalje vode s 8 bodova, Crnogorci imaju 7, dok su Poljaci na 5 bodova i utakmicom manje od Engleza.