prava majstorija / Pogledajte bombetinu Srne u visokoj pobjedi Shakhtara

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije i Shakhtara Darijo Srna bio je strijelac prekrasnog pogotka za svoj klub u susretu 9. kola ukrajinskog prvenstva u kojem je kao domaćin u Lavovu razbio Volin iz Lucka sa 6-2 (2-1).

17.10.2014.
21:14

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije i Shakhtara Darijo Srna zabio je prekrasan pogodak za svoj klub u susretu 9. kola ukrajinskog prvenstva u kojem je kao domaćin u Lavovu razbio Volin iz Lucka sa 6-2

Srna, koji je odigrao svih 90 minuta, pogodio je za 3-1 vodstvo svoje momčadi na startu drugog poluvremena, u 47. minuti.

Douglas je poslao povratnu loptu s lijeve strane terena, a Srna je u naletu s 20-ak metara iz poluvoleja neobranjivim projektilom rasparao mrežu gostiju!