Pobjede Dinama i Hajduka: Milić i Sušić slomili Istru, a Soudani Inter

Tri boda Dinamu osigurao je Soudani golom u samoj završnici utakmice, u 86. minuti, a tom pobjedom Dinamo je osigurao prvo mjesto uči zimske stanke

19.12.2015.
19:23
Sanjin Strukic/PIXSELL

Nogometaši Dinama i Hajduka opravdali su uloge favorita u subotnjim susretima 21. kola Prve HNL, Dinamo je na svom terenu svladao Inter iz Zaprešića sa 1-0 (0-0), dok je Hajduk kao gost u Puli nadigrao Istru 1961 sa 2-0 (1-0).

Tri boda Dinamu osigurao je Soudani golom u samoj završnici utakmice, u 86. minuti, a tom pobjedom Dinamo je osigurao prvo mjesto uči zimske stanke sa 45 bodova, dva više od druge Rijeke koja je u petak kao gost svladala Zagreb sa 2-0.

Hajduk je do pobjede u Puli stigao golovima Milića u 12. i Sušića u 51. minuti. Splićani su jesenski dio prvenstva završili na trećem mjestu sa 39 bodova.

Inter je trenutačno šesti sa 22 boda, a Istra 1961 osma sa 19.