DOMINIRAO UTAKMICOM / Perišić razapeo Charleroi s čak četiri gola

Hrvatski nogometaš dominirao je na tekmi na kojoj je njegov Club Brugge pobijedio Charleroi 5-0. On je osobno zabio čak četiri gola.

29.12.2010.
21:53

U susretu 22. kola belgijskog nogometnog prvenstva Club Brugge je pobijedio Charleroi 5:0, a čak četiri gola zabio je hrvatski nogometaš Ivan Perišić.

Prvi gol Perišić je zabio već u drugoj minuti, a potom se među strijelce upisao u 24., 55. i 89. minuti utakmice. Gol za domaćine zabio je i Dirar u 87. minuti. Perišić je ove sezone zabio već 11 golova u belgijskom prvenstvu.

Pobjedu je ostvario i lider prvenstva Anderlecht koji je na gostovanju porazio Kortrijk 2:0, a strijelci su bili Gillet (13) i Gershon (67).

Anderlecht vodi na ljestvici belgijskog prvenstva sa 50 bodova, sedam bodova manje ima Racing Genk, dok je treći Gent sa 38 bodova. Club Brugge je četvrti sa 36 bodova.