TRILER NA SANTIAGO BERNABEU / Penali dokrajčili Real - Bayern ide u finale!

Nogometaši Bayerna izborili su plasman u finale Lige prvaka, nakon što su boljim izvođenjem jedanaesteraca usred Madrida srušili Real.

25.4.2012.
22:51
Pixsell

Nogometaši  Bayerna izborili su plasman u finale Lige prvaka, nakon što su boljim izvođenjem jedanaesteraca usred Madrida srušili Real.

Real nije mogao zamisliti bolji početak - već u 6. minuti s 11 metara precizan je Cristiano Ronaldo, a isti igrač u 14. pogađa za 2:0 nakon dodavanja Ozila.

Bavarci se ne predaju te u 27. minuti sudac ponovno pokazuje na bijelu točku. Pepe je srušio Gomeza u kaznenom prostoru domaćina, a vodstvo Reala smanjuje Robben.

Ostatak regularnog dijela susreta protekao je u otvorenoj igri uz velik broj prilika s obje strane, a najveću je u 86. minuti propustio Gomez koji sjajnu asistenciju Robbena s pet metara nije uspio pretvoriti u pogodak.

Kako je istim rezultatom Bayern slavio u Muenchenu, konačna odluka pala je tek nakon izvođenja jedanaesteraca.

Neuer je zaustavio udarce Ronalda i Kake, Casillas Krosa i Lahma, a uloga tragičara susreta pripala je Ramosu koji je prebacio vrata.

Odlučujući jedanaesterac pogodio je Schweinsteiger i Bavarcima osigurao finale pred svojim navijačima.