gužva na vrhu / Parižani slavili u derbiju s Marseilleom i stigli na bod zaostatka

U derbiju 13. kola francuskog nogometnog prvenstva Paris St Germain je na Parku Prinčeva pobijedio Olympique Marseille 2-0 i približio mu se na samo bod zaostatka.

10.11.2014.
8:41
AP Images

U derbiju 13. kola francuskog prvenstva Paris Saint German je na Parku Prinčeva pobijedio vodeći Olympique Marseille rezultatom 2-0 i tako mu se približio na samo bod zaostatka.

U sastav francuskog prvaka nakon ozljede se vratio i Zlatan Ibrahimović, koji je igrao do 66. minute, ali se nije upisao u strijelce.

Golove su postigli Lucas u 38. i Cavani u 85. minuti susreta.

Zanimljivo je bilo i u dvoboju St Etiennea i Monaca koji je završio 1-1. Gosti su poveli u 16. minuti golom Lacine Traorea, izjednačio je Ricky van Wolfswinkel u 58. minuti. Monaco je od 71. minute igrao bez isključenog Tiemouea Bakayoka, no uspio je sačuvati remi. Danijel Subašić je branio za momčad iz Kneževine.

Lyon je pobijedio Guingamp 3-1, dok je Reims bio bolji od Lillea 2-0.

Na ljestvici vodi OM sa 28 bodova, PSG ima bod manje, a treći je Lyon sa 26 bodova.