mini-liga za plasman u Ligu prvaka / Panathinaikos uvjerljiv, pogodak Schildenfelda drugi puta u sezoni

Schifo, koji će od iduće sezone igrati za zagrebački Dinamo, doveo je 'Pao' u vodstvo golom u 26. minuti

20.5.2015.
22:00
Instagram

Nogometaši Panathinaikosa otvorili su mini-ligu za plasman u Ligu prvaka gostujućom pobjedom protiv Asterasa 4-0, a prvi pogodak na utakmici postigao je hrvatski reprezentativac Gordon Schildenfeld.

Schifo, koji će od iduće sezone igrati za zagrebački Dinamo, doveo je 'Pao' u vodstvo golom u 26. minuti. Strijelci za atenski klub bili su i Nikolaos Karelis (45, 55) i Marcus Berg (82). Schildenfeld je odigrao cijeli susret, dok je Danijel Pranjić ušao u igru u 74. minuti. Mladen Petrić nije nastupio.

Panathinaikos vodi s pet bodova, PAOK ima tri, a Atromitos i Asteras po jedan bod.

Pobjednik ove mini-lige izborit će plasman u kvalifikacije Lige prvaka, dok drugo i treće mjesto vodi u Europsku ligu. Olympiakos je kao prvak već osigurao Ligu prvaka.