NA METI TALIJANSKOG KLUBA /

Palermo "špijunira" Kalinića

Image

La Gazzetta dello Sport tako navodi da će predstavnici kluba uskoro posjetiti Hrvatsku ne bi li uživo vidjeli 21-godišnjeg napadača Hajduka.

12.5.2009.
19:03
VOYO logo

Talijanski prvoligaši "srednje klase" nastavljaju izražavati simpatije spram Nikole Kalinića, napadača Hajduka i igrača sa šireg reprezentativnog popisa Hrvatske. La Gazzetta dello Sport tako navodi da će predstavnici Palerma uskoro posjetiti Hrvatsku ne bi li uživo vidjeli 21-godišnjeg napadača koji je već ranije bio meta Napolija.

U međuvremenu se Napoli, kako navode talijanski mediji, ohladio, ali aktualne su i dalje one priče po kojima Valencia, Rennes i Lille prate glavnog Hajdukovog golgetera.

Cifra od 8 milijuna i dalje je u talijanskim medijima aktualna za Kalinića koji je opet zasut pohvalama kao "sjajna investicija za budućnost".

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
ksw
NE PROPUSTI 21. VELJAČE!
VOYO logo
Još iz rubrike