INTER BJEŽI ŠEST BODOVA / Palermo lako pobijedio Milan

Nogometaši Palerma nakon 14. kola talijanske Serije A imaju i drugi veliki skalp. Nakon Juventusa u gostima, pobijedili su Milan sa 3-1 na svom terenu.

1.12.2008.
6:11

Milanu je ovo treći poraz u sezoni, a slomljeni su bili na samom početku drugog poluvremena.

Prvo je u 50. minuti Abbiatija svladao Miccoli, a devet minuta kasnije Cavani je razgalio domaće navijače.

Definitivno je na koljenima Milan bio u 80. minuti kada je Simplicio pogodio za 3-0.

Premda je Milan od zaostatka 2-0 počeo daleko agilnije igrati uspjeli su tek smanjiti rezultat na 3-1 nakon što je Ronaldinho (83) realizirao udarac s bijele točke. Isti je igrač kod rezultata 0:0 u 27. minuti promašio kazneni udarac.

Hrvatski nogometaš Igor Budan nije bio niti na klupi domaćina.

Na ljestvici vodi Inter sa 33 boda, Juventus i Milan imaju po 27 bodova, dok je na četvrtom mjestu Napoli sa 24 boda. Na začelju je Chievo sa devet bodova.