PROPUŠTA BARCELONU / Ozlijeda Srne u porazu Šahtara

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Darijo Srna zbog ozljede je igrao samo 13 minuta za Šahtar iz Donecka koji je u 24. kolu ukrajinskog prvenstva izgubio na svom terenu od Obolona iz Kijeva sa 0-1.

10.4.2011.
8:59

Nogometni klub Šahtar doživio je prvi domaći poraz u ukrajinskom prvenstvu u posljednje tri godine. U susretu 24. kola na Donbass Areni ih je pobijedio Obolon rezultatom 1:0.

Kapetan Šahtara Darijo Srna u igru je ušao u drugom poluvremenu, ali ju je šepajući napustio već u 56. minuti.

Eduardo da Silva odigrao je čitavu utakmicu, a jedini gol postigao je za protivničku  Kučurenko u 86. minuti iz slobodnog udarca.

Usprkos ovom porazu, Šahtar ima 12 bodova više od drugog Dinama iz Kijeva koji će svoj susret 24. kola protiv Metalurga iz Zaporožja igrati u nedjelju.