ČUDO U 10 MINUTA / Ovo je najluđi preokret sezone

U engleskoj četvrtoj ligi odigrao se susret Gillinghama i Hereforda u kojem su gosti prokockali veliko vodstvo samo deset minuta prije kraja.

29.2.2012.
11:54
Youtube

Četvrti razred engleskog nogometa ponudio je jednu od najuzbudljivijih utakmica ove sezone. U susretu između Gillinghama i Hereforda, gosti su deset minuta prije kraja imali ogromno vodstvo od 4:2.

Ipak, domaći igrači nisu se predali te su se uspjeli vratiti na nevjerojatan način i na kraju slaviti 5:4.
Hereford je čak imao i penal pri rezultatu 4:4 te priliku za pobjedu, ali je vratar Paolo Gazzaniga uspješno obranio udarac s bijele točke i dao dodatnu motivaciju svojim suigračima.

Pobjednički gol bacio je u delirij 3784 navijača, a djelo je Gavina Tomlina u sudačkoj nadonadi u 93. minuti susreta.