AKCIJE IZ SNOVA /

Ovakve golove samo Barca može zabiti

U dvoboju 34. kola Španjolske lige Barcelona je na Nou Campu slavila protiv Betisa s 4:2, iako su gubili s 0:1 i 1:2.

6.5.2013.
7:33
PIXSELL

Katalonski klub opet je spasio LeoMessi, koji je ušao u igru u 58. minuti, a potom zabio dva prekrasna pogotka za pobjedu, preporučujemo da provjerite u videoprilogu. Posebno impresivan bio je drugi gol omalenog Argentinca nakon akcije kojom su Katalonci smiješnom učinili čitavu obranu gostiju.

Utakmica počela pogotkom Betisa već u 2. minuti preko Pabona, a u 9. minuti je izjednačio Sanchez. Nakon velikog broja propuštenih prilika Barce, Betis je na odmor otišao s prednošću zahvaljujući fantastičnom dalekometnom projektilu RubenaPereza u 43. minuti (ni njegov gol nemojte propustiti pogledati).

U 56. minuti Villa je izjednačio, a u 58. je u igru ušao Messi koji je u prvom dodiru s loptom pogodio iz slobodnog udarca za 3:2, a u 71. minuti za konačnih 4:2.

Barca ima 11 bodova više od Reala četiri kola prije kraja i samo čudom može ispustiti naslov.