JOŠ SAMO FINALE / Srbija ostala bez bronce na Svjetskom prvenstvu: Španjolci su opravdali ulogu favorita

Španjolski vaterpolisti osvojili su brončanu medalju na Svjetskom prvenstvu u Fukuoki pobijedivši Srbiju s 9-6 (3-3, 3-2, 2-0, 1-1).

29.7.2023.
9:08

Pobjeda Španjolaca je bila posve zaslužena, a odlučujuća je bila treća četvrtina kada je Furija povela s tri razlike. Razlika je mogla biti i veća, no blistao je srpski vratar Branislav Mitrović, koji je u trećoj četvrtini obranio i peterac.

NEZALIJEĆENE RANE /

Tucak nakon razočaravajućeg devetog mjesta: 'Završila je napokon ova muka za nas'

Španjolce je predvodio Alvaro Granados s tri pogotka, a toliko je zabio i Strahinja Rašović za Srbiju.

U finalu od 11 sati igraju Grčka i Mađarska.