STVARNO JE TALENTIRAN / Sin predsjednika Milanovića ostvario nevjerojatan uspjeh na Prvenstvu Hrvatske u hrvanju

U finalu je ipak upisao poraz

15.1.2023.
11:05
Pixsell

Na novom prvenstvu Hrvatske u hrvanju grčko-rimskim stilom koje je održano u dvorani Iver, a za organizaciju je bio zadužen Hrvački klub Sesvetski Kraljevec.

Iako je domaćin natjecanja bio Sesvetski Kraljevec, najuspješniji klub 2023. u Hrvatskoj bio je Metalac.

Svoju prvu medalju u seniorskoj konkurenciji osvojio je i 18-godišnji Marko Milanović, sin predsjednika RH Zorana Milanovića.

Za najtežu kategoriju do 130 kg Marko je, sa svojih "samo" 105 kg na putu do finala mora svladati i svladao dvojicu znatno težih i starijih suparnika.

U finalu je morao potpisati poraz protiv policijskog specijalca, inače klupskom kolegi iz Metalca, Marku Koščeviću.