U trećem nastupu u KHL ligi hokejaši Medveščaka upisali su drugi poraz. U Ledenoj dvorani Doma sportova bolji je s 3:1 bio Lev iz Praga.

10.9.2013.
22:22

Prva je trećina prošla bez pogodaka, a Česi su poveli u 18. minuti druge dionice preko Erika Christensena.

Medvjede je u igru vratio Brian Willsie u šestoj minuti zadnje trećine, u situaciji s igračem više, no gosti su na kraju ipak odnijeli bodove iz Zagreba. Strijelci su bili Niko Kapanen i Tomaš Kubalik.

Podsjećamo, Medveščak je u prvoj utakmici u ligi pobijedio CSKA sa 7:1, da bi prije dva dana izgubio od Dinama iz Rige s 5:1.

Sljedeću utakmicu igra u petak protiv Slovana, također u Domu sportova.

Medveščak - Lev Prag 1:3

Redoslijed Zapadne konferencije: 1. Dinamo Moskva 12 bodova (4 utakmice) 2. SKA 9 (3) 3. Dinamo Riga 9 (3) 4. Spartak 6 (3) ... 10. Medveščak 3 (3) ...