Medveščak napokon prekinuo crni niz

Šest vezanih poraza napokon su prekinuli hokejaši zagrebačkog Medveščaka u Grazu u sklopu 13. kola EBEL lige.

22.10.2011.
1:14

U posljednjih 20 minuta susreta ušlo se s izjednačenih 1:1, a potom Medveščak dionicu rješava s nevjerojatnih 5:0 i dolazi do velike pobjede. Prvi gol na susretu zabio je Vjačeslav Truhno u 25. minuti susreta za vodstvo Medveščaka 1:0, a sedam minuta kasnije Rodney Jarrett izjednačio je na 1:1. U posljednjoj dionici već na početku Medveščak kreće snažno i trese Graza dva puta u razmaku od 24 sekunde. Prvo je zabio Dario Kostović, a potom i Pascal Morency.

Uslijedili su golovi Ryana Kinasewicha i Adama Naglicha i susret je bio odlučen. Zanimljivo je kako je Medveščak četiri spomenuta gola zabio u razmaku manjem od pet minuta. Šlag na tortu postavio je Tomislav Zanoški u 59. minuti susreta u situaciji s igračem manje. Dodajmo i da je povratnik na led Kristan skupio 28 obrana. Sljedeću utakmicu Medveščak igra u nedjelju u Domu sportova protiv Jesenica.