Fantastični Medvjedi rasturili Austrijance!

Hokejaši Medveščaka nastavljaju sa sjajnim igrama i pobjedama u EBEL ligi. U 24. kolu slavili su na gostovanju kod Salzburga sa čak 6:2 i tako ostvarili četvrti uzastopni trijumf.

23.11.2012.
21:49

Salzburg je poveo golom Fabija Hofera u devetoj minuti prve trećine, ali vodstvo domaćina trajalo je tek 52 sekunde. Naime, toliko je bilo potrebno da Adam Miller poravna rezultat, a već tri minute kasnije zagrebački je sastav vodio golom Dustina Jeffreyja.

U drugoj dionici jedini je gol zabio Nathan Perković i povećao vodstvo Medveščaka na 3:1, a ukupno su se šestorica različitih igrača Medvjeda upisala u strijelce. Do kraja su još zabili Adam Naglić, Gal Koren i Tomislav Zanoški, dok je poraz Salzburga tek ublažio Dominique Heinrich.

Medveščak je ovom pobjedom zadržao vrh ligaške ljestvice uoči nedjeljnog gostovanja kod Linza.

Redoslijed: 1. Medveščak 37 2. Vienna Capitals 35 (-1) 3. Villach 31 (-1) 4. Linz 28 (-1) 5. Alba 28 (-1) ...