LOŠ START EUROPSKOG DOPRVAKA: / Jug u drugom dijelu utakmice prokockao lijepu prednost

Europski doprvaci vaterpolisti Jug Croatia osiguranja otvorili su nastup u A skupini Lige prvaka porazom u Moskvi od Dinama 11-12 (2-1, 5-3, 2-4, 2-4).

25.10.2017.
20:55
PIXSELL

Nakon dobre igre u prve dvije četvrtine, Jugaši su pali u drugom dijelu. Odigrali su loše u obrani što su domaći igrači iskoristili napunili mrežu Bijača i na kraju zasluženo slavili.

Jug CO je na koncu prve četvrtine vodio 2-1, a na poluvremenu je imao tri gola viška (7-4). Nažalost, preostale dvije četvrtine Dinamo je dobio 8-4 preokrenuvši rezultat.

Dinamo su do pobjede predvodili Nagajev s tri gola, te Lazarev, Pijetlović i Latipov sa po dva pogotka. Listu strijelaca kod Juga CO predvodio je Hrvoje Benić sa četiri pogotka, tri je dodao Viktor Rašović, dva je postigao Maro Joković, dok su se po jednom u listu strijelaca upisali Luka Lončar i Marko Ivanković.

U drugom susretu iz skupine A mađarski Orvosegyetem je u Beogradu pobijedio Partizan 11-7. U preostalim susretima sastaju se Barceloneta - Olympiacos i Waspo 98 Hannover - Brescija.

U drugom kolu Lige prvaka Jug CO igra protiv Partizana u Dubrovniku, 8. studenog.