Medveščak u produžetku poražen u Pragu

U pretposljednjoj utakmici osnovnog dijela KHL lige hokejaši Medveščaka poraženi su u Pragu od domaćeg Leva.

2.3.2014.
21:01

Češki je sastav slavio s 2-1 nakon produžetka, a odlučujući je pogodak na isteku druge minute dodatnog vremena zabio Šveđanin Martin Thörnberg.

Zagrepčani su, inače, poveli u 12. minuti prve trećine pogotkom Michaela Ryana, a tri i pol minute kasnije je izjednačio Jiri Novotny. Medveščak je ostao na šestom mjestu Zapada i sada je upitno samo hoće li u doigravanje krenuti s te ili sa sedme pozicije.

Odgovor će biti poznat u utorak kada Medvjedi gostuju u Bratislavi kod Slovana, a trenutno sedmoplasirani CSKA dočekuje Dinamo iz Minska.

Lev Prag - Medveščak 2-1, produžetak (1-1, 0-0, 0-0, 1-0) Redoslijed Zapadne konferencije: 1. Dinamo Moskva 112 (53 utakmice), 2. SKA 105 (53), 3. Lev Prag 98 (53), 4. Donbass 94 (53), 5. Dinamo Riga 93 (53), 6. Medveščak 89 (53), 7. CSKA Moskva 88 (53), 8. Lokomotiv 81 (53)...