Šteta! Prekinuta sjajna serija Medvjeda

Nakon nove sjajne serije od četiri uzastopne pobjede hokejaši Medveščaka posustali su u sklopu 25. kola EBEL lige u Linzu, kod aktualnih prvaka Blackhawksa.

25.11.2012.
21:37

S 2:1 je austrijska momčad slavila protiv Medvjeda i to nakon što je oba pogotka postigla u prvih 13 minuta prve trećine. Marcel Wolf u 6. i Brian Lebler u 13. minuti bili su strijelci za Crnokrilaše i to oba puta kada je broj igrača na ledu bio ravnopravan.

Medveščak se nakon toga pribrao i dobro branio, no do pogotka nije mogao sve do 53. minute utakmice! Tada je Brandon Buck, također u situaciji s jednakim brojem igrača na ledu, smanjio na 2:1, no do gola za poravnanje i produžetka Medvjedi ipak nisu mogli.

Linz je pobjedom vratio prvo mjesto na ljestvici EBEL-a Vienni Capitalsima, koju im je Medveščak uzeo u 21. kolu.

Nakon serije od tri teška gostovanja po Austriji (dvije pobjede i poraz), Medveščak se vraća u svoj 'brlog', te će u 26. kolu, 27. studenog, ugostiti Graz 99ers.

Linz – Medveščak 2-1 Olimpija – Innsbruck 1-2 Vienna – Dornbirn 4-1 SAPA Fehervar – Villach 4-1 Graz 99ers – Red Bull 1-5 Znojmo – Klagenfurt 3-4 (nakon produžetaka)

Redoslijed: 1. Vienna 38, 2. Medveščak 37, 3. Villach 32, 4. Linz 31, 5. Graz 99ers 30...