A MEDALJA JE BILA BLIZU... / Pogledajte težak pad hrvatskog gimnastičara koji je digao na noge liječničku ekipu

23.4.2017.
19:37
Screenshot

Kovačević je kod saskoka izgubio hvat na preči te nije uspio doskočiti i pri padu je ozlijedio desno koljeno. Nesretnom hrvatskom gimnastičaru odmah je u pomoć priskočila liječnička ekipa koja mu je imobilizirala ozlijeđenu nogu.

ZA DLAKU OSTAO BEZ MEDALJE: /

Hrvatski adut završio Europsko prvenstvo na četvrtom mjestu

Pljesak tribina

Umjesto prema pobjedničkom postolju, Kovačević je uz gromoglasan pljesak prepunih tribina dvorane u Cluj-Napoci odšepao prema svlačionici zauzevši sedmo mjesto u finalu s ocjenom 13.066. Iza našeg reprezentativca ostao je Ukrajinac Oleg Vernjajev (11.700) koji je dvaput padao sa sprave.

Naslov europskog prvaka osvojio je Švicarac Pablo Brägger (14.933), ispred sunarodnjaka Olivera Hegija (14.500).