BAVARSKI HEROJ /

Olić ponovno briljirao u Bayernovom dresu

Hrvatski napadač u redovima Bayerna Ivica Olić zabio je oba pogotka u pobjedi 2:1 protiv kairskog Al-Ahlyja.

8.1.2012.
10:15
PIXSELL

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Ivica Olić nastavlja s odličnim igrama na pripremama Bayerna. U susretu protiv kairskog Al-Ahlyja bavarski klub je slavio 2:1, a oba gola je zabio Olić.

Olić je ušao u igru u 11. minuti umjesto Maria Gomeza koji se ozlijedio, a u 31. minuti je doveo Bayern u vodstvo. Barakat je u 49. minuti izjednačio, no Olić je u sudačkoj nadoknadi donio pobjedu njemačkom sastavu. Posljednjih deset minuta na terenu je proveo i Danijel Pranjić.

Prije nekoliko dana Olić je u pobjedi protiv katarskog Al-Sailiya Sport cluba bio najbolji igrač postigavši čak pet golova u pobjedi 13:0.