30. KOLO SERIE A / Novi posrtaj Milana, pobjeda Intera

Parma je na svom stadionu pobijedila Milan 1:0, a Inter je na krilima Eto'oa pobijedio 3:0 Livorno.

24.3.2010.
22:37
PIXSELL

U susretu 30. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je rutinski pobijedio Livorno 3:0, dok je Milan poražen na gostovanju kod Parme 0:1 pokvarivši tako izglede za osvajanje naslova prvaka.

Golove za Inter postigli su Samuel Eto'o (36, 41) i Maicon (61). Za Livorno je do 64. minute igrao Dario Knežević.

U susretu između Parme i Milana odlučio je pogodak Valerija Božinova u sudačkoj nadoknadi utakmice. Nakon primljenog gola Milan je ostao i bez igrača jer je isključen Andrea Pirlo.

Genoa i Palermo su odigrali bez pobjednika, 2:2, a domaćin je izjednačio u osmoj minuti sudačke nadoknade iz jedanaesterca. U domaćim redovima nije bilo Ivana Jurića, baš kao niti Igora Budana u momčadi Palerma.

Siena je izgubila u Rimu od Lazia 0:2, a Mate Jajalo nije nastupio za goste.

Inter sada ima 63 boda, četiri više od Milana i Rome. Na začelju je Livorno sa 24 boda.