ODLIČNA FORMA / Novi gol Mandže za Vukove

Napadač hrvatske reprezentacije Mario Mandžukić postigao je pogodak za 1:1 u dvoboju njegovog Wolfsburga u sklopu 11. kola njemačkog prvenstva protiv Herthe.

29.10.2011.
17:04
PIXSELL

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić zabio je novi gol u dresu Wolfsburga. Mandžo je postigao gol u 31. minuti utakmice 11. kola Bundeslige protiv Herthe nakon što su gosti poveli četiri minute prije pogotkom Raffaela.

U 37. minuti, gosti ponovno vode poslije precizno izvedenog jedanaesterca Kobiashvilija nakon prekršaja Bengalija.

Vukovi su se opet vratili, u 84. minuti rezultat je poravnao Marcel Schafer, no samo minutu kasnije gosti su riješili sve dvojbe o pobjedniku golom Lasogge.

Dodajmo kako je bivšem Dinamovom napadaču ovo sedmi pogodak ove sezone čime je došao na diobu trećeg mjesta najboljih strijelaca Bundeslige.