bolji od jurge / Novi bodovi u KHL-u: Treća pobjeda Medvjeda!

Medveščak je u prošloj utakmici pobijedio boljim izvođenjem kaznenih udaraca moćni SKA iz Sankt Peterburga, a dosad su u ligi pobijedili još na otvorenju sezone CSKA i večeras Jugru.

26.9.2013.
21:52
Dalibor Urukalovic/PIXSELL

U utakmici KHL lige hokejaši Medveščaka slavili su u Zagrebu protiv Jugre iz Hanti Mansijska s 2-1 (0-1, 1-1, 1-0), te tako po prvi puta u drugoj najjačoj hokejaškoj ligi svijeta ubilježili dvije pobjede zaredom.

Gosti iz Sibira su bolje otvorili utakmicu i poveli zgoditkom Nikite Guseva u 9. minuti, a za Medveščak je u 29. minuti izjednačio Jonathana Cheechoo na asistenciju Stevea Montadora. Pobjednički pogodak za hrvatski sastav postigao je Brian Wilsie sedam minuta prije kraja utakmice. Medveščak je s ovom pobjedom stigao na 10. poziciju Zapada s 11 bodova, a u svojoj diviziji Bobrov su peti od sedam ekipa.

Sljedeći dvoboj "medvjedi" također igraju u svojoj Ledenoj dvorani, u subotu protiv vodeće momčadi Istoka Barisa iz Astane.