NEOČEKIVANI PREOKRET / Nova pobjeda mlade reprezentacije

Hrvatska nogometna reprezentacija do 21 godine pobijedila je Mađarsku u prijateljskoj utakmici u splitskom Parku mladeži rezultatom 3:2, nakon što je u prvom poluvremenu gubila s dva gola razlike.

28.3.2011.
17:30

Slično kao i u utakmici s Ukrajinom u Dugopolju prije nekoliko dana, izabranici Ive Šuška i ovu su utakmicu započeli loše te u prvom poluvremenu primili dva gola preko Andrasa Goztonya i Benjamina Balasza.

Na 2:1 smanjio je Mateo Pavlović u 41. minuti, a mladi su do izjednačenja došli u 90. minuti nakon pogotka Filipa Škvorca. Konačnih 3:2 postavio je Andrej Kramarić zabivši pogodak s bijele točke u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Utakmice protiv Ukrajine i Mađarske bile su generalne probe za kvalifikacijsku utakmicu EURA 2013 s Gruzijom, koja će se navjerojatnije odigrati u Splitu 3. lipnja.