UZDIGNUTA GLAVA / Zrinjski nije mogao protiv Legie: Plemići poraženi u Poljskoj

Zrinjski iz Mostara poražen je u 4. kolu Konferencijske lige 2:0 na gostovanju kod Legie u Varšavi

9.11.2023.
20:43

Zrinjski iz Mostara poražen je u 4. kolu Konferencijske lige 2:0 na gostovanju kod Legie u Varšavi. Momčad Krunoslava Rendulića se nije predavala do samog kraja, ali je domaćin danas jednostavno bio jači.

JASNA PORUKA /

U Češkoj osvanuo transparent podrške uhićenim navijačima: Tko ga je postavio?

Mreža Plemića načeta je u 14. minuti kada je Rafał Augustyniak zabio na asistenciju Pekharta. U 30. minuti konačni rezultat je s bijele točke postavio Josué.

Španjolac Ricardo De Burgos Bengoetxea pozvan je od strane VAR pomoćnika da ponovno pogleda situaciju zbog koje je dosudio kazneni udarac, ali je i nakon pregleda snimke ostao pri svome mišljenju.

Ovom pobjedom Legia je barem privremeno zauzela prvo mjesto u skupini sa devet bodova, dok je Zrinjski i dalje na tri boda osvojena u prvom kolu te je trenutno na trećem mjestu svoje skupine.

Aston Villa je druga sa šest, a AZ posljednji s tri boda, ali lošijim međusobnim omjerom od kluba iz Mostara.